НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 18 січня 2012 року N 38

Про результати планової перевірки ТОВ "ТРК "Елітон", смт Солоницівка Дергачівського р-ну Харківської обл. (НР N 0157-м від 10.07.2002)

Розглянувши матеріали планової перевірки ТОВ "ТРК "Елітон", смт Солоницівка Дергачівського р-ну Харківської обл., здійсненої 14.12.2011 (кабельне мовлення, загальний обсяг мовлення на 45 ТВК в багатоканальній телемережі ТОВ "ТРК "Елітон" - 24 год./добу, обсяг ретрансляції ТОВ "Музичний канал "O-TV" - 14 год. 25 хв., логотип: "Елітон"), керуючись частиною 7 статті 27, частиною 8 статті 28, пунктами "а" та "б" частини 1 статті 59, частинами 1 та 2 статті 73, частиною першою статті 70, частиною 2 статті 75 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", статтею 13 Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення", Національна рада вирішила:

1. Взяти до відома наявність порушень ТОВ "ТРК "Елітон", смт Солоницівка Дергачівського р-ну Харківської обл., умов ліцензії в частині програмної концепції мовлення.

2. Зобов'язати ліцензіата ТОВ "ТРК "Елітон", смт Солоницівка Дергачівського р-ну Харківської обл., протягом місяця привести свою діяльність у відповідність до умов діючої ліцензії та чинного законодавства. Впродовж двох тижнів після цього надати до Національної ради звіт, завізований представником Національної ради у Харківській області. В разі невиконання ліцензіатом цього рішення по завершенні вказаного у рішенні терміну представнику Національної ради в Харківській області поінформувати про це Національну раду. Розглянувши цю інформацію, Національна рада може призначити позапланову перевірку або оголосити попередження на підставі документальних свідчень про невиконання рішення, що передбачено ч. 5 та ч. 6 ст. 72 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", або звернутися до суду про анулювання ліцензії у зв'язку з невиконанням розпорядження про усунення порушень, що передбачено п. "в" ч. 5 ст. 37 Закону України "Про телебачення і радіомовлення".

3. Це рішення Національної ради й акт перевірки долучити до ліцензійної справи ТОВ "ТРК "Елітон", смт Солоницівка Дергачівського р-ну Харківської обл.

4. Виконання цього рішення покласти на управління координації роботи представників та секретаріатів представників, контрольно-аналітичне управління, управління ліцензування телерадіомовлення, управління правового забезпечення.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника голови Національної ради О. Головатенко.

 

Голова Національної ради

В. Манжосов

Заступник голови
Національної ради

Л. Мудрак

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали