НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 28 грудня 2011 року N 2969

Про результати планової перевірки Володарсько-Волинської редакції районного радіомовлення у вигляді КП, смт Володарськ-Волинський Житомирської обл. (НР N 0278 від 18.06.2002)

Розглянувши матеріали планової перевірки Володарсько-Волинської редакції районного радіомовлення у вигляді КП, смт Володарськ-Волинський Житомирської обл., здійсненої 15.11.2011 (проводове радіомовлення), керуючись частиною 1 статті 70 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", статтею 13 Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення", Національна рада вирішила:

1. Інформацію про результати планової перевірки Володарсько-Волинської редакції районного радіомовлення у вигляді КП, смт Володарськ-Волинський Житомирської обл., взяти до відома.

2. Це рішення Національної ради й акт перевірки долучити до ліцензійної справи Володарсько-Волинської редакції районного радіомовлення у вигляді КП, смт Володарськ-Волинський Житомирської обл.

3. Виконання цього рішення покласти на контрольно-аналітичне управління, управління координації роботи представників та секретаріатів представників, управління ліцензування телерадіомовлення.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника голови Національної ради О. Головатенко.

 

Голова Національної ради

В. Манжосов

Заступник голови
Національної ради

Л. Мудрак

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали