НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 4 жовтня 2011 року N 2398

Про результати позапланової перевірки АТ "Онікс", м. Харків (НР N 2452 від 22.12.2005)

Розглянувши матеріали позапланової перевірки АТ "Онікс", м. Харків, здійсненої 01.08.2011 (моніторинг здійснено у м. Рівному (частота 101,4 МГц) та у смт Дубровиці (частота 105,3 МГц), ефірне радіомовлення, позивні: "Радіо "Мелодія"), заслухавши пояснення уповноваженого представника цієї компанії, керуючись частиною 7 статті 27, частиною 8 статті 28, пунктами "а" та "б" частини 1 статті 59, частиною 1 статті 70, частинами 1, 2, 5 та 6 статті 72, частинами 1 та 2 статті 73, частиною 1 статті 74, частинами 1 та 2 статті 75 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", статтею 13 та частиною 2 статті 24 Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення", Національна рада вирішила:

1. Взяти до відома наявність порушень АТ "Онікс", м. Харків, умов ліцензії у частині "програмна концепція мовлення" та ч. 7 ст. 27 Закону України "Про телебачення і радіомовлення" (ліцензіат зобов'язаний виконувати умови ліцензії).

2. Зобов'язати ліцензіата АТ "Онікс", м. Харків, протягом місяця привести свою діяльність у відповідність до умов діючої ліцензії та чинного законодавства. Впродовж двох тижнів після цього надати до Національної ради звіт, завізований представником Національної ради у м. Харківській області. Представнику Національної ради у Харківській області по завершенні вказаного у рішенні терміну надати до Національної ради інформацію про стан виконання ліцензіатом цього рішення.

3. Це рішення Національної ради й акт перевірки долучити до ліцензійної справи АТ "Онікс", м. Харків.

4. Виконання цього рішення покласти на контрольно-аналітичне управління, управління координації роботи представників та секретаріатів представників, управління ліцензування телерадіомовлення.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника голови Національної ради О. Головатенко.

 

Голова Національної ради

В. Манжосов

Заступник голови
Національної ради

Л. Мудрак

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали