НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 14 грудня 2011 року N 2857

Про результати позапланової перевірки МКП кабельного телебачення "ТОНІС", м. Цюрупинськ Херсонської обл. (НР N 1118 від 10.09.2003)

Розглянувши матеріали позапланової перевірки МКП кабельного телебачення "ТОНІС", м. Цюрупинськ Херсонської обл., здійсненої 03.11.2011 (провайдер програмної послуги), керуючись частиною 7 статті 27, статтею 42, пунктами "а" та "б" частини 1 статті 59, частиною 1 статті 70, частинами 1, 3, 5 та 6 статті 72, частинами 1 та 2 статті 73, частиною 1 статті 74, частинами 1 та 2 статті 75 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", статтею 13 та частиною 2 статті 24 Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення", Національна рада вирішила:

1. Визнати порушення МКП кабельного телебачення "ТОНІС", м. Цюрупинськ Херсонської обл., умов ліцензії в частині загальної концепції програм для ретрансляції та ч. 9 ст. 39 Закону України "Про телебачення і радіомовлення" (провайдер зобов'язаний забезпечити усім абонентам можливість отримання програм універсальної програмної послуги та включити такі програми до усіх пакетів програм).

2. МКП кабельного телебачення "ТОНІС", м. Цюрупинськ Херсонської обл., оголосити попередження.

3. Зобов'язати ліцензіата МКП кабельного телебачення "ТОНІС", м. Цюрупинськ Херсонської обл., протягом місяця привести свою діяльність у відповідність до умов діючої ліцензії та чинного законодавства. Впродовж двох тижнів після цього надати до Національної ради звіт, завізований представником Національної ради у Херсонській області. В разі невиконання ліцензіатом цього рішення по завершенні вказаного у рішенні терміну представнику Національної ради в Херсонській області поінформувати про це Національну раду. Розглянувши цю інформацію, Національна рада може призначити позапланову перевірку або оголосити попередження на підставі документальних свідчень про невиконання рішення, що передбачено ч. 5 та ч. 6 ст. 72 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", або звернутися до суду про анулювання ліцензії у зв'язку з систематичними порушеннями ліцензіатом законодавства України, що передбачено ч. 7 ст. 40 Закону України "Про телебачення і радіомовлення".

4. Копію цього рішення надіслати ліцензіату МКП кабельного телебачення "ТОНІС", м. Цюрупинськ Херсонської обл.

5. Це рішення Національної ради й акт перевірки долучити до ліцензійної справи МКП кабельного телебачення "ТОНІС", м. Цюрупинськ Херсонської обл.

6. Виконання цього рішення покласти на управління координації роботи представників та секретаріатів представників, контрольно-аналітичне управління, управління ліцензування телерадіомовлення, управління правового забезпечення.

7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника голови Національної ради О. Головатенко.

 

Голова Національної ради

В. Манжосов

Заступник голови
Національної ради

Л. Мудрак

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали