НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 28 вересня 2011 року N 2331

Про результати позапланової перевірки Підприємства з іноземними інвестиціями у формі ТОВ "ТРК "НБМ", м. Київ (НР N 0305-м від 04.04.2002)

Розглянувши матеріали позапланової перевірки Підприємства з іноземними інвестиціями у формі ТОВ "ТРК "НБМ", м. Київ, здійсненої 07.06.2011 (вид мовлення - загальнонаціональне телевізійне мовлення, логотип: "5"), заслухавши пояснення уповноваженого представника цієї компанії, керуючись частиною 7 статті 27, частиною 8 статті 28, пунктами "а" та "б" частини 1 статті 59, частинами 1 та 2 статті 73, частиною першою статті 70, частиною 2 статті 75 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", статтею 13 Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення", Національна рада вирішила:

1. Взяти до відома наявність порушення Підприємством з іноземними інвестиціями у формі ТОВ "ТРК "НБМ", м. Київ, умов ліцензії в частині програмної концепції мовлення.

2. Зобов'язати ліцензіата Підприємство з іноземними інвестиціями у формі ТОВ "ТРК "НБМ", м. Київ, протягом місяця привести свою діяльність у відповідність до умов діючої ліцензії та чинного законодавства. Впродовж двох тижнів після цього надати до Національної ради звіт, завізований представником Національної ради у м. Києві. Представнику Національної ради у м. Києві через місяць після ухвалення цього рішення надати до Національної ради інформацію про його виконання ліцензіатом.

3. Це рішення Національної ради й акт перевірки долучити до ліцензійної справи Підприємства з іноземними інвестиціями у формі ТОВ "ТРК "НБМ", м. Київ.

4. Виконання цього рішення покласти на контрольно-аналітичне управління, управління координації роботи представників та секретаріатів представників, управління ліцензування телерадіомовлення.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника голови Національної ради О. Головатенко.

 

Голова Національної ради

В. Манжосов

Заступник голови
Національної ради

Л. Мудрак

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали