НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 28 грудня 2011 року N 2967

Про результати позапланової перевірки ПП ТК "Орфей", смт Леніне, АР Крим (НР N 0574-м від 15.05.2008)

Розглянувши матеріали позапланової перевірки ПП ТК "Орфей", смт Леніне, АР Крим, здійсненої 22.11.2011 (ефірне РМ, позивні: "Орфей"), керуючись частиною 7 статті 27, частиною 8 статті 28, пунктами "а" та "б" частини 1 статті 59, частиною 1 статті 70, частинами 1, 2, 5 та 6 статті 72, частинами 1 та 2 статті 73, частиною 1 статті 74, частинами 1 та 2 статті 75 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", статтею 13 та частиною 2 статті 24 Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення", Національна рада вирішила:

1. Визнати порушення ПП ТК "Орфей", смт Леніне, АР Крим, умов ліцензії у частині "програмна концепція мовлення" та ст. 6 Закону України "Про рекламу".

2. ПП ТК "Орфей", смт Леніне, АР Крим, оголосити попередження.

3. Зобов'язати ліцензіата ПП ТК "Орфей", смт Леніне, АР Крим, протягом місяця привести свою діяльність у відповідність до умов діючої ліцензії та чинного законодавства. Впродовж двох тижнів після цього надати до Національної ради звіт, завізований представником Національної ради у АР Крим. У разі невиконання ліцензіатом цього рішення по завершенні вказаного у рішенні терміну представнику Національної ради у АР Крим поінформувати про це Національну раду. Розглянувши цю інформацію, Національна рада може призначити позапланову перевірку або оголосити попередження на підставі документальних свідчень про невиконання рішення, що передбачено ч. 5 та ч. 6 ст. 72 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", або звернутися до суду про анулювання ліцензії у зв'язку з невиконанням розпорядження про усунення порушень, що передбачено п. "в" ч. 5 ст. 37 Закону України "Про телебачення і радіомовлення".

4. Копію цього рішення надіслати ліцензіату ПП ТК "Орфей", смт Леніне, АР Крим.

5. Це рішення Національної ради й акт перевірки долучити до ліцензійної справи ПП ТК "Орфей", смт Леніне, АР Крим.

6. Виконання цього рішення покласти на управління координації роботи представників та секретаріатів представників, контрольно-аналітичне управління, управління ліцензування телерадіомовлення, управління правового забезпечення.

7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника голови Національної ради О. Головатенко.

 

Голова Національної ради

В. Манжосов

Заступник голови
Національної ради

Л. Мудрак

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали