НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 12 жовтня 2011 року N 2452

Про результати позапланової перевірки ТОВ "ТРК "ЕфіКом", м. Долина Івано-Франківської обл. (НР N 0982-м від 06.08.2009)

Розглянувши матеріали позапланової перевірки ТОВ "ТРК "ЕфіКом", м. Долина Івано-Франківської обл., здійсненої 16.09.2011 (вид мовлення - ефірне радіомовлення, 104,6 МГц, м. Долина Івано-Франківської обл., позивні - "Хвиля гір"), заслухавши пояснення уповноваженого представника цієї компанії, керуючись частиною 7 статті 27, частиною 8 статті 28, пунктами "а" та "б" частини 1 статті 59, частиною 1 статті 70, частинами 1, 2, 5 та 6 статті 72, частинами 1 та 2 статті 73, частиною 1 статті 74, частинами 1 та 2 статті 75 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", статтею 13 та частиною 2 статті 24 Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення", Національна рада вирішила:

1. Визнати порушення ТОВ "ТРК "ЕфіКом", м. Долина Івано-Франківської обл., умов ліцензії в частині "програмна концепція мовлення" та Закону України "Про рекламу":

- частини 1 статті 5 (у теле-, радіопередачах, матеріалах в інших засобах масової інформації, видовищних та інших заходах, які створені і проводяться за участю спонсорів, забороняється наводити будь-яку інформацію рекламного характеру про спонсора та/або його товари, крім імені або найменування та знака для товарів і послуг спонсорів);

- частини 3 статті 9 (інформаційний, авторський чи редакційний матеріал, в якому привертається увага до конкретної особи чи товару та який формує або підтримує обізнаність та інтерес глядачів (слухачів, читачів) щодо цих особи чи товару, є рекламою і має бути вміщений під рубрикою "Реклама" чи "На правах реклами").

2. ТОВ "ТРК "ЕфіКом", м. Долина Івано-Франківської обл., оголосити попередження.

3. Зобов'язати ліцензіата ТОВ "ТРК "ЕфіКом", м. Долина Івано-Франківської обл., протягом місяця привести свою діяльність у відповідність до умов діючої ліцензії та чинного законодавства. Впродовж двох тижнів після цього надати до Національної ради звіт, завізований представником Національної ради в Івано-Франківській області. Представнику Національної ради в Івано-Франківській області по завершенні вказаного у рішенні терміну надати до Національної ради інформацію про стан виконання ліцензіатом цього рішення.

4. Копію цього рішення надіслати ліцензіату ТОВ "ТРК "ЕфіКом", м. Долина Івано-Франківської обл.

5. Це рішення Національної ради й акт перевірки долучити до ліцензійної справи ТОВ "ТРК "ЕфіКом", м. Долина Івано-Франківської обл.

6. Виконання цього рішення покласти на контрольно-аналітичне управління, управління координації роботи представників та секретаріатів представників, управління ліцензування телерадіомовлення.

7. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника голови Національної ради О. Головатенко.

 

Голова Національної ради

В. Манжосов

Заступник голови
Національної ради

Л. Мудрак

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали