НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 21 вересня 2011 року N 2275

Про результати позапланової перевірки ТОВ "ТРК "Контакт-ЛТД", м. Олександрія Кіровоградської обл. (НР N 0290-п від 09.07.2003)

Розглянувши матеріали позапланової перевірки ТОВ "ТРК "Контакт-ЛТД", м. Олександрія Кіровоградської обл., здійсненої 25.08.2011 (провайдер програмної послуги), заслухавши пояснення уповноваженого представника цієї компанії, керуючись частиною 7 статті 27, статтею 42, пунктами "а" та "б" частини 1 статті 59, частинами 1 та 2 статті 73, частиною першою статті 70, частиною 2 статті 75 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", статтею 13 Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення", Національна рада вирішила:

1. Взяти до відома наявність порушення ТОВ "ТРК "Контакт-ЛТД", м. Олександрія Кіровоградської обл., частини 4 статті 35 Закону України "Про телебачення і радіомовлення" (при виникненні підстав для переоформлення ліцензії на мовлення у зв'язку з організаційними змінами статусу та умов діяльності ліцензіата він зобов'язаний протягом 10 робочих днів подати до Національної ради заяву про переоформлення ліцензії та відповідні документи або їх нотаріально засвідчені копії, які підтверджують зазначені зміни).

2. Зобов'язати ліцензіата ТОВ "ТРК "Контакт-ЛТД", м. Олександрія Кіровоградської обл., протягом місяця привести свою діяльність у відповідність до чинного законодавства. Впродовж двох тижнів після цього надати до Національної ради звіт, завізований представником Національної ради в Кіровоградської області. Представнику Національної ради в Кіровоградської області по завершенні вказаного у рішенні терміну надати до Національної ради інформацію про стан виконання ліцензіатом цього рішення.

3. Це рішення Національної ради й акт перевірки долучити до ліцензійної справи ТОВ "ТРК "Контакт-ЛТД", м. Олександрія Кіровоградської обл.

4. Виконання цього рішення покласти на контрольно-аналітичне управління, управління координації роботи представників та секретаріатів представників, управління ліцензування телерадіомовлення.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника голови Національної ради О. Головатенко.

 

Голова Національної ради

В. Манжосов

Заступник голови
Національної ради

Л. Мудрак

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали