НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 21 вересня 2011 року N 2276

Про результати позапланової перевірки ТРК "Тодор" у формі ПП, м. Ладижин Вінницької обл. (НР N 1048 від 16.07.2003, НР N 1323 від 11.12.2003)

Розглянувши матеріали позапланової перевірки ТРК "Тодор" у формі ПП, м. Ладижин Вінницької обл., здійсненої 22.08.2011 (вид мовлення - ефірно-кабельне (МІТРІС), логотип: "Тодор"), заслухавши пояснення уповноваженого представника цієї компанії, керуючись частиною 7 статті 27, частиною 8 статті 28, пунктами "а" та "б" частини 1 статті 59, частиною 1 статті 70, частинами 1, 2, 5 та 6 статті 72, частинами 1 та 2 статті 73, частиною 1 статті 74, частинами 1 та 2 статті 75 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", статтею 13 та частиною 2 статті 24 Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення", Національна рада вирішила:

1. Визнати порушення ТРК "Тодор" у формі ПП, м. Ладижин Вінницької обл., Закону України "Про телебачення і радіомовлення":

- ч. 4 ст. 35 (у зв'язку з організаційними змінами статусу та умов діяльності ліцензіата він зобов'язаний протягом 10 робочих днів подати до Національної ради заяву про переоформлення ліцензії та відповідні документи або їх нотаріально засвідчені копії, які підтверджують зазначені зміни);

- п. "а" ч. 1 ст. 59 (телерадіоорганізація зобов'язана дотримуватися законодавства України та вимог ліцензії).

2. ТРК "Тодор" у формі ПП, м. Ладижин Вінницької обл., оголосити попередження.

3. Зобов'язати ліцензіата ТРК "Тодор" у формі ПП, м. Ладижин Вінницької обл., протягом місяця привести свою діяльність у відповідність до умов діючої ліцензії та чинного законодавства. Впродовж двох тижнів після цього надати до Національної ради звіт, завізований представником Національної ради у Вінницькій області. Представнику Національної ради у Вінницькій області по завершенні вказаного у рішенні терміну надати до Національної ради інформацію про стан виконання ліцензіатом цього рішення.

4. Копію цього рішення надіслати ліцензіату ТРК "Тодор" у формі ПП, м. Ладижин Вінницької обл.

5. Це рішення Національної ради й акт перевірки долучити до ліцензійної справи ТРК "Тодор" у формі ПП, м. Ладижин Вінницької обл.

6. Виконання цього рішення покласти на контрольно-аналітичне управління, управління координації роботи представників та секретаріатів представників, управління ліцензування телерадіомовлення.

7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника голови Національної ради О. Головатенко.

 

Голова Національної ради

В. Манжосов

Заступник голови
Національної ради

Л. Мудрак

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали