ВИЩА РАДА ЮСТИЦІЇ

ДОВІДКА

від 1 листопада 2011 року N 14

Про результати розгляду питань порядку денного

1. Внесено зміни до Регламенту Вищої ради юстиції.

2. За поданням Ради суддів загальних судів ВРЮ прийняла рішення про призначення суддів на адміністративні посади:

КУДРЯВЦЕВА Ігоря Володимировича - головою Алчевського міського суду Луганської області;

ПРУСЬКОГО Івана Івановича - головою Стахановського міського суду Луганської області.

3. ВРЮ відмовила Візірю Анатолію Михайловичу у призначенні на посаду заступника голови апеляційного суду Луганської області.

4. За поданням Ради суддів господарських судів ВРЮ прийняла рішення про призначення ВОЛКОВА Романа Володимировича на посаду голови господарського суду Одеської області.

5. За поданням Ради суддів загальних судів ВРЮ прийняла рішення про призначення АНДРЄЄВОЇ Олени Миколаївни на посаду голови Київського районного суду м. Донецька та звільнення її з посади заступника голови цього суду.

6. За поданням Ради суддів загальних судів ВРЮ прийняла рішення про призначення СТУПІНА Ігоря Миколайовича на посаду голови Мар'їнського районного суду Донецької області та звільнення його з посади заступника голови цього суду.

7. ВРЮ прийняла рішення про внесення подання Президенту України про призначення САРАЙ Алли Іванівни на посаду судді Ужгородського міськрайонного суду Закарпатської області.

8. Прийнято рішення про внесення подань про звільнення суддів з посад за загальними обставинами:

8.1. У зв'язку з поданням заяви про підставку:

Дзюби Надії Михайлівни - судді Макарівського районного суду Київської області;

Рибцової Людмили Іванівни - судді Артемівського районного суду м. Луганська;

Соловйової Надії Миколаївни - судді Обухівського районного суду Київської області.

9. Відхилено клопотання кандидата на посаду судді Шепетька Володимира Івановича про поновлення строку для подачі скарги на рішення ВККС від 29.06.2011 N 2025/пп-11 про затвердження результатів кваліфікаційного іспиту цього кандидата, скаргу залишено без задоволення.

10. Відхилено пропозицію члена ВРЮ від 26.02.2010 про внесення подання про звільнення Клока Олега Миколайовича з посади судді Луцького міськрайонного суду Волинської області за порушення присяги.

11. Відхилено пропозицію члена ВРЮ від 26.07.2010 про внесення подання про звільнення Чернявської Лариси Миколаївни з посади судді Приморського районного суду м. Одеси за порушення присяги.

12. Затверджено результати перевірки, проведеної членом ВРЮ за зверненням народних депутатів 5 скликання Рибакова І. О., Ландіка В. І., Богачука В. С. від 27.08.2007, направленим до Вищої ради юстиції 05.09.2007 Кабінетом Міністрів, з висновком про відсутність підстав для внесення подання про звільнення Чернявської Лариси Миколаївни з посади судді приморського районного суду м. Одеси за порушення присяги.

13. Відхилено пропозицію члена ВРЮ від 04.07.2011 про внесення подання про звільнення Балаца Сергія Валерійовича з посади судді господарського суду м. Києва за порушення присяги.

14. Відхилено пропозицію члена ВРЮ від 03.01.2009 про внесення подання про звільнення Носа Степана Петровича та Олендера Ігоря Ярославовича з посад суддів Львівського апеляційного адміністративного суду за порушення присяги.

15. Відхилено рекомендацію Вищої кваліфікаційної комісії суддів від 21.07.2011 про внесення подання про звільнення Аніпка Сергія Володимировича з посади судді Ірпінського міського суду Київської області за порушення присяги.

16. Відхилено рекомендацію ВККС від 19.05.2011 про внесення подання про звільнення Хаустової Тетяни Анатоліївни з посади судді Слов'янського міськрайонного суду Донецької області за порушення присяги.

17. Не прийнято до розгляду заяву судді Київського районного суду м. Одеси Реви Сергія Вікторовича про поновлення строку на оскарження рішення ВККС від 31.03.2011 про відкриття дисциплінарної справи стосовно нього та скарги на зазначене рішення. Задоволено скаргу названого судді на рішення ВККС від 26.05.2011 про притягнення його до дисциплінарної відповідальності.

18. Затверджено матеріали перевірки, проведеної членом ВРЮ за зверненням голови правління Одеської обласної спілки споживчих товариств Негоди І. В. від 25.10.2010, надісланим до Вищої ради юстиції Прем'єр-міністром Азаровим М. Я. 28.10.2010, з висновком про відсутність підстав для внесення подання про звільнення Шенцевої Ольги Петрівни з посади судді Приморського районного суду м. Одеси, Степанової Людмили Валеріївни з посади судді господарського суду Одеської області, Бандури Лариси Іванівни, Поліщук Людмили Володимирівни, Туренко Валентини Борисівни з посад суддів Одеського апеляційного господарського суду за порушення присяги.

19. Затверджено матеріали перевірки, проведеної членом ВРЮ за скаргою Яковенка С. С., Яковенко А. В. від 21.02.2011, з висновком про відсутність підстав для внесення подання про звільнення Амеліна В'ячеслава Івановича, Черненко Віри Анатоліївни, Українець Людмили Дмитрівни з посад суддів апеляційного суду м. Києва за порушення присяги.

(Постановою ВР від 19.05.2011 N 3399-VI (Постанова N 3399-VI) Амеліна В. І. та Черненко В. А. обрано суддями Вищого спеціалізованого суду з розгляду цивільних і кримінальних справ).

20. Затверджено матеріали перевірки, проведеної членом ВРЮ за зверненням Пташника В. В. від 10.09.2010, з висновком про відсутність підстав для внесення подання про звільнення Вотьканича Федора Андрійовича з посади судді апеляційного суду Закарпатської області за порушення присяги.

21. Затверджено матеріали перевірки, проведеної членом ВРЮ за скаргою представника ТОВ "Фірма "Восток" Бігдана О. А. від 15.03.2011, направленою до Вищої ради юстиції членом ВРЮ 23.03.2011, з висновком про відсутність підстав для внесення подання про звільнення Василишина Андрія Романовича з посади судді господарського суду Рівненської області, Юрчука Михайла Івановича, Бригінець Лариси Миколаївни, Щепанської Генії Антонівні з посад суддів Рівненського апеляційного господарського суду за порушення присяги.

22. Затверджено матеріали перевірки, проведеної членом ВРЮ за зверненням адвоката Левітіна О. Ю. від 16.11.2010, направленим до Вищої ради юстиції членом ВРЮ 11.01.2011, з висновком про відсутність підстав для внесення подання про звільнення Козака Андрія Володимировича з посади судді Довгинцівського районного суду м. Кривий Ріг Дніпропетровської області, Семопядного Валерія Олексійовича, Живоглядової Ірини Карлівни, Алькової Світлани Миколаївни з посад суддів апеляційного суду Дніпропетровської області за порушення присяги.

23. Затверджено матеріали перевірки, проведеної членом ВРЮ за його зверненням від 28.07.2011, з висновком про відсутність підстав для внесення подання про звільнення Меденцева Павла Анатолійовича з посади судді господарського суду Одеської області за порушення присяги.

24. Затверджено матеріали перевірки, проведеної членом ВРЮ за заявою Семенця С. В. від 10.03.2011, з висновком про відсутність підстав для внесення подання про звільнення Попова Олександра Григоровича з посади судді Лозівського міськрайонного суду Харківської області за порушення присяги.

25. Затверджено матеріали перевірки, проведеної членом ВРЮ за скаргою директора ТОВ "Забудовник" Дасіка О. Г. від 07.12.2010, надісланою до Вищої ради юстиції головою Комітету ВР з питань правосуддя Ківаловим С. В. 22.12.2010, з висновком про відсутність підстав для внесення подання про звільнення Шелепи Анатолія Анатолійовича з посади судді Богунського районного суду м. Житомира за порушення присяги.

26. Затверджено матеріали перевірки, проведеної членом ВРЮ за зверненням голови Національного банку Арбузова С. Г. від 10.02.2011, з висновком про відсутність підстав для внесення подання про звільнення Литвинової Ірини Валеріївни з посади судді Печерського районного суду м. Києва, Корчевного Геннадія Валерійовича, Шиманського Василя Йосиповича з посад суддів апеляційного суду м. Києва, Горелкіної Наталії Андріївни з посади судді Вищого спеціалізованого суду з розгляду цивільних та кримінальних справ (за дії, вчинені на посаді судді апеляційного суду м. Києва), Дьоміної Ольги Олександрівни, Гончара Віталія Петровича, Кузнєцова Віктора Олексійовича з посад суддів Вищого спеціалізованого суду з розгляду цивільних та кримінальних справ за порушення присяги.

27. Затверджено матеріали перевірки, проведеної членом ВРЮ за зверненнями Чижишина І. Я., з висновком про відсутність підстав для внесення подання про звільнення Парфенюка Василя Івановича, Теслі Олексія Петровича, Запорожець Лариси Миколаївни, Коломієць Наталії Зіновіївни з посад суддів Чортківського районного суду Тернопільської області, Грицака Романа Михайловича з посади судді Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської області, Фащевської Наталії Євгенівни, Ходоровського Михайла Васильовича, Кузьми Романа Миколайовича, Гурзеля Ігоря Васильовича, Міщія Олександра Ярославовича, Бершадської Галини Василівни, Сташківа Богдана Івановича з посад суддів апеляційного суду Тернопільської області за порушення присяги та з висновком про відсутність підстав для відкриття дисциплінарного провадження стосовно судді Вищого спеціалізованого суду з розгляду цивільних і кримінальних справ Пшонки Миколи Павловича (за дії, вчинені на посаді судді Верховного Суду), суддів Верховного Суду Романюка Ярослава Михайловича, Балюка Миколи Івановича, Григор'євої Лілії Іванівни, Жайворонок Тетяни Євгенівни, Данчука Валерія Георгійовича.

(Постановою ВР від 02.12.2010 N 2762-VI Данчука В. Г. звільнено з посади судді ВС у зв'язку з поданням заяви про відставку).

28. Затверджено матеріали перевірки, проведеної членом ВРЮ за зверненнями голови правління ВАТ "Райффайзен Банк Аваль" Лавренчука В. М. від 20.10.2010, надісланими до Вищої ради юстиції головою Комітету ВР з питань правосуддя Ківаловим С. В. 05.11.2010, головою Ради суддів Романюком Я. М. 27.10.2010 та безпосередньо заявником, з висновком про відсутність підстав для внесення подання про звільнення Дерепи Володимира Івановича, Грека Бориса Миколайовича, Плюшка Ігоря Анатолійовича з посад суддів Вищого господарського суду за порушення присяги.

29. Затверджено матеріали перевірки, проведеної членом ВРЮ за скаргою Коваленко Н. Т. від 28.10.2010, з висновком про відсутність підстав для внесення подання про звільнення Гуменюка Василя Івановича, Балюка Миколи Івановича, Данчука Валерія Георгійовича з посад суддів Верховного Суду за порушення присяги.

(Постановою ВР від 02.12.2010 N 2762-VI Данчука В. Г. звільнено з посади судді ВС у зв'язку з поданням заяви про відставку).

30. Затверджено матеріали перевірки, проведеної членом ВРЮ за зверненнями генерального директора ТОВ "ВКП "Зоряний" Лащука В. А. від 08.02.2011, направленими до Вищої ради юстиції заступником глави Адміністрації Президента - керівником головного управління з питань судової реформи та судоустрою Портновим А. В. 17.02.2011 і головою Комітету ВР з питань правосуддя Ківаловим С. В. 17.03.2011, та зверненням генерального директора ТОВ "ВКП "Зоряний" Лащука В. А. від 22.03.2011 з висновком про відсутність підстав для внесення подання про звільнення Балаца Сергія Валерійовича, Трофименко Тамари Юріївни, Ващенко Тетяни Миколаївни з посад суддів господарського суду м. Києва, Отрюха Бориса Валентиновича, Тищенко Алли Іванівни, Михальської Юлії Борисівни з посад суддів Київського апеляційного господарського суду, Губенко Надії Михайлівни, Барицької Тетяни Луківни, Жукової Любові Володимирівни з посад суддів Вищого господарського суду, Барбари Валентина Петровича з посади судді Верховного Суду за порушення присяги.

31. Затверджено матеріали перевірки, проведеної членом ВРЮ за зверненням народного депутата Пінчука А. П. від 12.07.2011, з висновком про відсутність підстав для відкриття дисциплінарного провадження стосовно суддів Вищого господарського суду Барицької Тетяни Луківни, Губенко Надії Михайлівни та Мирошниченка Станіслава Володимировича.

32. Затверджено матеріали перевірки, проведеної членом ВРЮ за зверненням голови наглядової ради ПрАТ "Київський готель "Мир" Кулька В. С. від 10.12.2010, надісланим до Вищої ради юстиції Прем'єр-міністром Азаровим М. Я. 16.12.2010, з висновком про відсутність підстав для внесення подання про звільнення Хрипуна Олега Олексійовича з посади судді Вищого господарського суд (за дії, вчинені на посаді судді Господарського суду м. Києва) за порушення присяги.

33. Підтримано проект закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань діяльності Вищої ради юстиції щодо їх приведення у відповідність з Конституцією України" (реєстр. N 8246-2). Доручено голові ВРЮ звернутися до Голови ВР з відповідним листом.

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали