ВИЩА РАДА ЮСТИЦІЇ

ДОВІДКА

від 24 квітня 2012 року N 67

Про результати розгляду питань порядку денного

1. За поданням Ради суддів загальних судів Вища рада юстиції прийняла рішення про призначення:

ОБРЕВКО Ліни Олександрівни - головою Автозаводського районного суду м. Кременчука Полтавської області;

БЕРЕЗІНА Андрія Григорійовича - заступником голови Лисичанського міського суду Луганської області.

2. Прийнято рішення про внесення подання Президентові про призначення Троянової Олени Вікторівни на посаду судді Донецького окружного адміністративного суду.

3. Прийнято рішення про внесення подання Президентові про призначення Соловйова Кирила Володимировича на посаду судді господарського суду Херсонської області.

4. Прийнято рішення про внесення подання Президентові про призначення Рімашевської Олени В'ячеславівни на посаду судді Краснодонського міськрайонного суду Луганської області.

5. Прийнято рішення про внесення подання Президентові про призначення Заворотної Оксани Леонідівни на посаду судді Хмельницького міськрайонного суду Хмельницької області.

6. Задоволено заяву кандидата на посаду судді Окружного адміністративного суду Автономної Республіки Крим Дудіна Сергія Олександровича, у якій висловлено прохання допустити його до повторної співбесіди на засіданні ВРЮ, та прийнято рішення про внесення подання Президентові про його призначення на посаду судді.

7. Відмовлено у задоволенні заяви кандидату на посаду судді Жданівського міського суду Донецької області Поповичу Ігорю Анатолійовичу, у якій висловлено прохання допустити його до повторної співбесіди на засіданні ВРЮ.

8. Відмовлено у задоволенні заяви кандидату на посаду судді Індустріального районного суду м. Дніпропетровська Савону Віталію Володимировичу, в якій висловлено прохання допустити його до повторної співбесіди на засіданні ВРЮ.

9. Вища рада юстиції прийняла рішення про внесення подань до ВР про звільнення суддів з посад за загальними обставинами:

9.1. У зв'язку із досягненням шістдесяти п'яти років:

Гальцової Алли Федорівни - судді Великоолександрівського районного суду Херсонської області.

9.2. У зв'язку з поданням заяви про відставку:

Андрєєва Миколи Петровича - судді Сєверодонецького міського суду Луганської області;

Кириченка Олександра Дмитровича - судді Жовтневого районного суду м. Харкова.

10. Підтримано пропозицію члена ВРЮ від 02.03.2012 про внесення подання про звільнення Миропольського Сергія Олексійовича з посади судді господарського суду Сумської області за порушення присяги, внесену за результатами перевірки відомостей, викладених у зверненні голови Харківського апеляційного господарського суду Кухара В. І. від 25.01.2012.

11. Відхилено пропозицію члена ВРЮ від 11.02.2011 про внесення подання про звільнення Лаптєва Михайла Вікторовича з посади судді Слов'янського міськрайонного суду Донецької області за порушення присяги, внесену за результатами перевірки відомостей, викладених у зверненні Павловського П. В. від 03.12.2010.

12. Відхилено пропозицію члена ВРЮ від 17.05.2011 про внесення подання про звільнення Гайворонського Володимира Івановича з посади судді господарського суду Автономної Республіки Крим за порушення присяги.

13. Відхилено пропозицію члена ВРЮ від 06.06.2011 про внесення подання про звільнення Іванчулинця Дмитра Васильовича з посади судді Закарпатського окружного адміністративного суду за порушення присяги.

14. Відхилено пропозицію члена ВРЮ від 17.08.2011 про внесення подання про звільнення Шпідька Василя Григоровича з посади судді Лутугинського районного суду Луганської області за порушення присяги, внесену за результатами перевірки відомостей, викладених у депутатському зверненні народного депутата Зубанова В. О. в інтересах Бутузова В. В. від 02.08.2010.

15. Підтримано пропозицію члена ВРЮ від 08.12.2011 про внесення подання про звільнення Ковальова Ігоря Миколайовича з посади судді Рівненського міського суду Рівненської області за порушення присяги, внесену за результатами перевірки відомостей, викладених у зверненні народного депутата Матчука В. Й. від 20.10.2010.

16. Відхилено пропозицію члена ВРЮ від 23.02.2012 про внесення подання про звільнення Медведенка Юрія Сергійовича, Чельник Ольги Іванівни та Кадегроб Альбіни Іванівни з посад суддів апеляційного суду Кіровоградської області за порушення присяги.

17. Відхилено пропозицію члена ВРЮ про внесення подання про звільнення Писаної Таміли Олександрівни з посади судді Вищого спеціалізованого суду з розгляду цивільних і кримінальних справ (за дії, вчинені на посаді судді господарського суду Київської області) за порушення присяги, внесену за результатами перевірки відомостей, викладених у його зверненні від 21.04.2010.

18. Розглянуто матеріали за повідомленням ВККС від 21.03.2012 та прийнято рішення про внесення подання про звільнення Борканюка Михайла Михайловича з посади судді військового місцевого суду Ужгородського гарнізону у зв'язку з набранням законної сили обвинувальним вироком щодо нього.

19. Задоволено скаргу судді Ялтинського міського суду Автономної Республіки Крим Короткової Любові Михайлівни на рішення ВККС від 03.11.2011.

20. Задоволено скаргу судді Ясинуватського міськрайонного суду Донецької області Бичкова Павла Юрійовича на рішення ВККС від 17.11.2011.

21. Затверджено матеріали перевірки, проведеної членом ВРЮ за зверненнями народних депутатів Добряка Є. Д. від 09.10.2008 та Ілляшова Г. О. від 01.04.2009 в інтересах Гуріна М. І., Голови Комітету Верховної Ради з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин Зарубінського О. О. від 21.11.2009 з долученим колективним зверненням Полуля Л. Г., Кирнаса А. П. та інших, а також у зверненні Гуріна М. І. від 02.11.2009, з висновком про відсутність підстав для внесення подання про звільнення Бондаренка Сергія Івановича з посади судді Придніпровського районного суду м. Черкаси за порушення присяги.

22. Затверджено матеріали перевірки, проведеної членом ВРЮ за зверненням акціонерів ПАТ "АБС-УКР" Михайлішина С. О. та інших, надісланим до ВРЮ Міжвідомчою комісією з питань протидії протиправному поглинанню та захопленню підприємств Кабінету Міністрів, з висновком про відсутність підстав для внесення подання про звільнення Тищенко Оксани Володимирівни, Іваненко Яни Леонідівни, Суліма Владислава Володимировича з посад суддів Київського апеляційного господарського суду за порушення присяги та відсутність підстав для відкриття дисциплінарного провадження стосовно суддів Вищого господарського суду Мирошниченка Станіслава Володимировича, Барицької Тетяни Луківни, Жукової Любові Володимирівни.

(Постановою ВР від 09.02.2012 N 4376-VI (Постанова N 4376-VI) Іваненко Я. Л. обрано суддею ВАС).

23. Затверджено матеріали перевірки, проведеної членом ВРЮ за скаргою директора ТОВ "Прайм-Строй" Іванцока М. Г. від 16.09.2011, з висновком про відсутність підстав для внесення подання про звільнення Сташківа Ростислава Богдановича з посади судді господарського суду м. Києва, Лобаня Олександра Ілліча, Ткаченка Бориса Олександровича, Федорчука Руслана Васильовича з посад суддів Київського апеляційного господарського суду за порушення присяги.

24. Затверджено матеріали перевірки, проведеної членом ВРЮ за зверненням представника ТОВ "Телеканал "Тоніс" Цикаленко Т. М. з висновком про відсутність підстав для внесення подання про звільнення Саприкіної Ірини Валентинівни з посади судді Київського апеляційного адміністративного суду за порушення присяги.

25. Затверджено матеріали перевірки, проведеної членом ВРЮ за зверненням члена ради директорів компанії "Balkombe Investments LTD", з висновком про відсутність підстав для внесення подання про звільнення Ковтуна Сергія Анатолійовича з посади судді господарського суду м. Києва за порушення присяги.

26. Затверджено матеріали перевірки, проведеної членом ВРЮ за скаргою Полковниченко О. М. від 10.04.2007, з висновком про відсутність підстав для внесення подання про звільнення Швецової Лариси Анатоліївни, Борової Світлани Андріївни, Яцини Віктора Борисовича з посад суддів апеляційного суду Харківської області за порушення присяги.

27. Затверджено матеріали перевірки, проведеної членом ВРЮ за зверненням народного депутата Кармазіна Ю. А. в інтересах Носкова В. І. від 07.12.2011, з висновком про відсутність підстав для внесення подання про звільнення Карташова Олександра Юрійовича, Борисова Євгена Анатолійовича, Ступіної Яни Юріївни з посад суддів апеляційного суду Луганської області та Савченко Валентини Олександрівни з посади судді Вищого спеціалізованого суду з розгляду цивільних і кримінальних справ (за дії, вчинені на посаді судді апеляційного суду Луганської області) за порушення присяги.

28. Затверджено матеріали перевірки, проведеної членом ВРЮ за зверненням Голови ВР Литвина В. М. від 15.03.2011, з висновком про відсутність підстав для внесення подання про звільнення Кравчука Геннадія Анатолійовича, Мачульського Григорія Миколайовича, Муравйова Олексія Валентиновича, з посад судді ВГС за порушення присяги.

29. Затверджено матеріали перевірки, проведеної членом ВРЮ за зверненням народного депутата Олійника В. М. від 20.12.2010, надісланим до ВРЮ Главою Адміністрації Президента Льовочкіним С. В., з висновком про відсутність підстав для внесення подання про звільнення Балаклицького Андрія Івановича з посади судді Київського окружного адміністративного суду за порушення присяги.

30. Затверджено матеріали перевірки, проведеної членом ВРЮ за скаргою Кравченка А. А. від 15.07.2011, з висновком про відсутність підстав для відкриття дисциплінарного провадження стосовно судді Вищого спеціалізованого суду Попович Олени Вікторівни.

31. Затверджено матеріали перевірки, проведеної членом ВРЮ за зверненням представників Компанії "Nemiroff Holding Limited" Дружини Т. Г. та Сальникова М. А., з висновком про відсутність підстав для внесення подання про звільнення Безрученка Анатолія Мироновича, Алєксєєнка Василя Мефодійовича з посад суддів Немирівського районного суду Вінницької області, Копаничук Світлани Григорівни, Нікушина Віктора Петровича, Сороки Лідії Андріївни, Іващука Віктора Анатолійовича, Вавшка Валерія Станіславовича, Колоса Сергія Степановича з посад суддів апеляційного суду Вінницької області за порушення присяги.
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали