Шановні партнери! Вимушені повідомити, що в зв'язку зі зміною собівартості, з 1 березня будуть підвищені ціни на ДСТУ та ДБН


Додаткова копія: Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 17 січня 2018 року "Про проект Закону України "Про національну безпеку України"

УКАЗ
Президента України

Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 17 січня 2018 року "Про проект Закону України "Про національну безпеку України"

Відповідно до статті 107 Конституції України постановляю:

1. Увести в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 17 січня 2018 року "Про проект Закону України "Про національну безпеку України" (додається).

2. Цей Указ набирає чинності з дня його опублікування.

 

Президент України

П. ПОРОШЕНКО

м. Київ
5 лютого 2018 року
N 21/2018

 

 

РАДА НАЦІОНАЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ І ОБОРОНИ УКРАЇНИ

РІШЕННЯ

від 17 січня 2018 року

Про проект Закону України "Про національну безпеку України"

Розглянувши проект Закону України "Про національну безпеку України", Рада національної безпеки і оборони України вирішила:

1. Схвалити проект Закону України "Про національну безпеку України".

2. Запропонувати Президентові України внести проект Закону України "Про національну безпеку України" на розгляд Верховної Ради України.

 

Секретар Ради національної
безпеки і оборони України

О. ТУРЧИНОВ
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали