ЧЕРКАСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 14.07.2017 р. N 399

Про робочу групу з перевірки нарахувань за спожиті населенням послуги з централізованого опалення протягом опалювального періоду 2016 - 2017 років

Відповідно до пункту 9 частини першої статті 39, статті 41 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", з метою своєчасного виконання доручення Прем'єр-міністра України від 27.05.2017 N 4918/3/1-17, враховуючи доручення віце-прем'єр-міністра України - Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 17.05.2017 N 4918/2/1-17:

1. Утворити робочу групу з перевірки нарахувань за спожиті населенням послуги з централізованого опалення протягом опалювального періоду 2016 - 2017 років (далі - робоча група) та затвердити її склад, що додається.

2. Установити, що основним завданням робочої групи є проведення перевірки правильності здійснення нарахувань за спожиті населенням послуги з централізованого опалення протягом опалювального періоду 2016 - 2017 років, а також дотримання вимог порядків, норм і правил у сфері житлово-комунального господарства.

Робоча група в своїй діяльності з процедурних питань керується Примірним положенням про консультативно-дорадчий, координаційний та інший допоміжний орган облдержадміністрації, затвердженим розпорядженням обласної державної адміністрації від 12.10.2009 N 285 "Про допоміжні органи облдержадміністрації", і припиняє свою діяльність за розпорядженням Черкаської обласної державної адміністрації.

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови - керівника апарату Черкаської обласної державної адміністрації Овчаренка С. М. і Департамент містобудування, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства Черкаської обласної державної адміністрації.

 

Голова

Ю. Ткаченко

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження Черкаської обласної державної адміністрації
14 липня 2017 року N 399

СКЛАД
робочої групи з перевірки нарахувань за спожиті населенням послуги з централізованого опалення протягом опалювального періоду 2016 - 2017 років

ОВЧАРЕНКО
Сергій Миколайович

- заступник голови - керівник апарату Черкаської обласної державної адміністрації, голова робочої групи

ЛИПКАНЬ
Андрій Борисович

- заступник директора Департаменту - начальник управління житлово-комунального господарства Департаменту містобудування, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства Черкаської обласної державної адміністрації, заступник голови робочої групи

ЗАБРОДСЬКА
Ірина Ігорівна

- провідний спеціаліст відділу економічного аналізу, прогнозування і тарифної політики управління житлово-комунального господарства Департаменту містобудування, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства Черкаської обласної державної адміністрації, секретар робочої групи

Члени робочої групи:

БАНДЕЛЮК
Ганна Іванівна

- начальник відділу експлуатації об'єктів житлово-комунального господарства управління житлово-комунального господарства Департаменту містобудування, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства Черкаської обласної державної адміністрації

ГРИЩУК
Павло Васильович

- головний спеціаліст сектору контролю за регульованими цінами Головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області (за згодою)

ЖУРБА
Олег Володимирович

- начальник відділу контролю у галузі ЖКГ, інфраструктури та зв'язку Управління Північного офісу Держаудитслужби в Черкаській області (за згодою)

КАМША
Володимир Андрійович

- головний спеціаліст сектору Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг у Черкаській області (за згодою)

ЛАЗАРЕНКО
Світлана Анатоліївна

- головний спеціаліст відділу соціальних виплат та пільг управління з питань праці та соціальних виплат Департаменту соціального захисту населення Черкаської обласної державної адміністрації

ЛОБАС
Валентин Олексійович

- спеціаліст відділу експлуатації об'єктів житлово-комунального господарства управління житлово-комунального господарства Департаменту містобудування, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства Черкаської обласної державної адміністрації

НИКОНЧУК
Лідія Василівна

- начальник першого відділу досліджень і розслідувань Черкаського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України (за згодою)

ПЕТРОВ
Олег Вікторович

- заступник начальника інспекції Держенергонагляду у Черкаській області - начальник відділу енергетичного нагляду - старший державний інспектор з енергетичного нагляду Державної інспекції з енергетичного нагляду за режимами споживання електричної і теплової енергії у Черкаській області (за згодою)

ПОДКОПАЄВА
Алевтина Вікторівна

- заступник начальника управління - начальник відділу економічного аналізу, прогнозування і тарифної політики управління житлово-комунального господарства Департаменту містобудування, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства Черкаської обласної державної адміністрації.

 

Заступник голови -
керівник апарату

С. Овчаренко
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково.
RSS канали