ВОЛИНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 22.11.2011 р. N 477

Про роботу консультаційних пунктів з питань цивільного захисту при житлово-експлуатаційних організаціях та сільських (селищних) радах області

Відповідно до статей 2, 6, 31, 35 Закону України "Про місцеві державні адміністрації",33, 34 Закону України "Про захист населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру", статті 4 Закону України "Про пожежну безпеку", пункту 6 Порядку здійснення підготовки населення на підприємствах, в установах та організаціях до дій при виникненні надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, затвердженого наказом МНС України від 23 квітня 2001 року N 97, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 6 червня 2001 року за N 481/5672, з метою підвищення ефективності просвітницько-інформаційної роботи і пропаганди знань з питань захисту та дій у надзвичайних ситуаціях серед населення, незайнятого у сферах виробництва та обслуговування:

1. Головам районних державних адміністрацій, міським (міст обласного значення) головам:

1.1. Проаналізувати ефективність роботи консультаційних пунктів з ведення просвітницько-інформаційної роботи з населенням з питань захисту і дій у надзвичайних ситуаціях, під час пожеж та інших небезпечних подій, створених при сільських (селищних) радах, житлово-експлуатаційних організаціях району (міста), за необхідності переглянути місця їх розташування та призначити осіб, відповідальних за організацію їх роботи.

1.2. Забезпечити контроль за матеріально-технічним забезпеченням і роботою консультаційних пунктів та щороку у вересні - жовтні проводити огляд-конкурс на кращу навчальну матеріально-технічну базу.

2. Управлінню з питань надзвичайних ситуацій облдержадміністрації (В. Ромко):

2.1. Спільно з управлінням Держтехногенбезпеки в області (М. Кревський) забезпечити контроль за виконанням установами й організаціями області вимог, установлених нормативними документами щодо створення та роботи консультаційних пунктів.

2.2. Щороку станом на 20 грудня уточнювати дані про розвиток мережі консультаційних пунктів області та їх матеріально-технічне забезпечення.

3. Навчально-методичному центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності області (С. Шмига):

3.1. Організувати на міських курсах Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності проведення занять з посадовими особами, які відповідають за роботу консультаційних пунктів.

3.2. Розробити для консультаційних пунктів варіанти їх оформлення наглядовими просвітницько-інформаційними матеріалами з питань захисту та охорони життя і здоров'я людини у надзвичайних побутових або нестандартних ситуаціях (стенди, рекомендації, пам'ятки, брошури тощо), а також зразки інформаційно-довідкових кутків з питань цивільного захисту для підприємств, установ та організацій області.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови обласної державної адміністрації О. Башкаленка.

 

Голова обласної
державної адміністрації

Б. Клімчук

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали