НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ РЕГУЛЮВАННЯ ЗВ'ЯЗКУ УКРАЇНИ

РІШЕННЯ

від 24 листопада 2011 року N 672

Про розгляд деяких проектів постанов Кабінету Міністрів України з питань державного ринкового нагляду

Розглянувши проекти постанов Кабінету Міністрів України, надіслані до НКРЗ на погодження листом Мінекономрозвитку від 21.11.2011 N 3505-25/1, та відповідно до параграфу 37 Регламенту Кабінету Міністрів України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18.07.2007 N 950 (у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 09.11.2011 N 1156 (Постанова N 1156)), Національна комісія з питань регулювання зв'язку України вирішила:

Погодити без зауважень:

1. Проект постанови Кабінету Міністрів України "Про затвердження Порядку подання повідомлення про продукцію, яка не відповідає загальній вимозі щодо безпечності продукції, органам державного ринкового нагляду та форми повідомлення про неї".

2. Проект постанови Кабінету Міністрів України "Про затвердження Порядку функціонування системи взаємного сповіщення про продукцію, що становить ризик, та правил подання повідомлень до системи оперативного взаємного сповіщення про продукцію, що становить серйозний ризик".

3. Проект постанови Кабінету Міністрів України "Про затвердження Порядку функціонування національної інформаційної системи ринкового нагляду та правил внесення відомостей і надання повідомлень до неї".

 

Голова

П. Яцук

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали