МІНІСТЕРСТВО РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ, БУДІВНИЦТВА ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИНАУКОВО-ТЕХНІЧНА РАДА

РІШЕННЯ

від 24 травня 2012 року N 65

Про розгляд питання щодо затвердження скоригованого проекту "Будівництво першої черги метрополітену в м. Дніпропетровську"

Розглянувши скоригований проект "Будівництво першої черги метрополітену в м. Дніпропетровську", науково-технічна рада вирішила:

Відповідно до експертного звіту від 27.04.2012 N 00-0501-12/КД ДП "Укрдержбудекспертиза" щодо розгляду скоригованого проекту "Будівництво першої черги метрополітену в м. Дніпропетровську", вартісні показники якого визначені станом на 01.04.2012, рекомендувати до погодження Міністерством проект розпорядження Кабінету Міністрів України стосовно затвердження зазначеного проекту в частині скоригованого зведеного кошторисного розрахунку вартості будівництва та титулу будов...

 

Доступ до документа «Рішення від 24.05.2012 № 65 Про розгляд питання щодо затвердження скоригованого проекту "Будівництво першої черги метрополітену в м. Дніпропетровську"» обмежений. Весь текст доступний користувачам Норматив PRO.

 

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали