МІНІСТЕРСТВО РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ, БУДІВНИЦТВА ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИНАУКОВО-ТЕХНІЧНА РАДА

РІШЕННЯ

від 26 червня 2012 року N 95

(у робочому порядку)

Про розгляд питання щодо затвердження скоригованого проекту "Будівництво електропідстанції "Олімпійська" з прокладанням кабельної лінії 110 кВ від електропідстанції "Московська" до електропідстанції "Олімпійська"

Розглянувши скоригований проект "Будівництво електропідстанції "Олімпійська" з прокладанням кабельної лінії 110 кВ від електропідстанції "Московська" до електропідстанції "Олімпійська", науково-технічна рада вирішила:

Відповідно до експертного звіту N 00-0590-12/КД від 27.05.2012 ДП "Укрдержбудекспертиза" щодо скоригованого проекту "Будівництво електропідстанції "Олімпійська" з прокладанням кабельної лінії 110 кВ від електропідстанції "Московська" до електропідстанції "Ол...

 

Доступ до документа «Рішення від 26.06.2012 № 95 Про розгляд питання щодо затвердження скоригованого проекту "Будівництво електропідстанції "Олімпійська" з прокладанням кабельної лінії 110 кВ від електропідстанції "Московська" до електропідстанції "Олімпійська"» обмежений. Весь текст доступний користувачам Норматив PRO.

 

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали