МІНІСТЕРСТВО РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ, БУДІВНИЦТВА ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИНАУКОВО-ТЕХНІЧНА РАДА

РІШЕННЯ

від 22 грудня 2011 року N 61

Про розгляд проектів національних стандартів, розроблених на заміну міждержавних стандартів (ГОСТ), прийнятих до 1992 року

Розглянувши проекти національних стандартів (перелік додається), розроблених Державним підприємством "Український науково-дослідний і проектно-конструкторський інститут будівельних матеріалів та виробів", на заміну міждержавних стандартів (ГОСТ), прийнятих до 1992 року, науково-технічна рада вирішила:

1. Схвалити та рекомендувати до прийняття методом перевидання (передруку) проекти національних стандартів, розроблених на заміну міждержавних стандартів (ГОСТ), прийнятих до 1992 року згідно з переліком, що додається.

2. Департаменту технічного регулювання та науково-т...

 

Доступ до документа «Перелік від 22.12.2011 № 61 Про розгляд проектів національних стандартів, розроблених на заміну міждержавних стандартів (ГОСТ), прийнятих до 1992 року» обмежений. Весь текст доступний користувачам Норматив PRO.

 

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали