МІНІСТЕРСТВО РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ ТА БУДІВНИЦТВА УКРАЇНИНАУКОВО-ТЕХНІЧНА РАДА

РІШЕННЯ

від 16 червня 2011 року N 55

Про розгляд проекту будівництва "Реконструкція аеродрому Міжнародного аеропорту Харків (Основа) (коригування)" та проекту розпорядження Кабінету Міністрів України про його затвердження

Розглянувши проект будівництва "Реконструкція аеродрому Міжнародного аеропорту Харків (Основа) (коригування)", науково-технічна рада вирішила:

Рекомендувати до погодження Міністерством проект розпорядження Кабінету Міністрів України стосовно затвердження зазначеного проекту будови після усунення зауважень, висловлених на засіданні президії НТР.

  

Заступник голови науково-технічної ради

І. А. Соколов

  <...

 

Доступ до документа «Рішення Міністерства регіонального розвитку та будівництва України від 16.06.2011 № 55 Про розгляд проекту будівництва "Реконструкція аеродрому Міжнародного аеропорту Харків (Основа) (коригування)" та проекту розпорядження Кабінету Міністрів України про його затвердження» обмежений. Весь текст доступний користувачам Норматив PRO.

 

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали