МІНІСТЕРСТВО РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ, БУДІВНИЦТВА ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИНАУКОВО-ТЕХНІЧНА РАДА

РІШЕННЯ

від 24 травня 2012 року N 64

Про розгляд проекту ДСТУ-Н "Настанова з проектування та монтажу систем опалення з застосуванням сталевих панельних радіаторів"

Розглянувши проект національного стандарту ДСТУ-Н "Настанова з проектування та монтажу систем опалення з застосуванням сталевих панельних радіаторів", розроблений Міжнародною громадською організацією "Міжнародний консультативний форум" за участю ВАТ "УкрНДІінжпроект" та Інституту гігієни та медичної екології ім. О. М. Марзєєва НАМН України, науково-технічна рада вирішила:

1. Схвалити та рекомендувати до прийняття проект національного стандарту ДСТУ-Н "Настанова з проектування та монтажу систем опалення з застосуванням сталевих панельних радіаторів".

2. Департаменту технічного регулюв...

 

Доступ до документа «Рішення від 24.05.2012 № 64 Про розгляд проекту ДСТУ-Н "Настанова з проектування та монтажу систем опалення з застосуванням сталевих панельних радіаторів"» обмежений. Весь текст доступний користувачам Норматив PRO.

 

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали