МІНІСТЕРСТВО РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ, БУДІВНИЦТВА ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИНАУКОВО-ТЕХНІЧНА РАДА

РІШЕННЯ

від 24 травня 2012 року N 80

Про розгляд проекту ДСТУ-Н "Настанова з проектування та виготовлення бетонних конструкцій з неметалевою композитною арматурою на основі базальто- і склоровінгу"

Розглянувши проект національного стандарту ДСТУ-Н "Настанова з проектування та виготовлення бетонних конструкцій з неметалевою композитною арматурою на основі базальто- і склоровінгу", розроблений ТОВ "НВП "БудКонструкція", науково-технічна рада вирішила:

1. Викласти розділ "Сфера застосування" у такій редакції:

"Цей стандарт розповсюджується на проектування та виготовлення бетонних конструкцій з неметалевою композитною арматурою на основі базальто- і склоровінгу, у тому числі разом зі сталевою арматурою згідно з ДСТУ 3760 і ГОСТ 5781, призначених дл...

 

Доступ до документа «Рішення від 24.05.2012 № 80 Про розгляд проекту ДСТУ-Н "Настанова з проектування та виготовлення бетонних конструкцій з неметалевою композитною арматурою на основі базальто- і склоровінгу"» обмежений. Весь текст доступний користувачам Норматив PRO.

 

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали