МІНІСТЕРСТВО РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ, БУДІВНИЦТВА ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИНАУКОВО-ТЕХНІЧНА РАДА

РІШЕННЯ

від 29 грудня 2011 року N 96

Про розгляд проекту національного стандарту "Настанова експертам з підготовки висновку та проекту Технічного свідоцтва придатності нових будівельних виробів для застосування"

Розглянувши проект ДСТУ-Н "Настанова експертам з підготовки висновку та проекту Технічного свідоцтва придатності нових будівельних виробів для застосування", розроблений ДП "Науково-технічний центр оцінки відповідності у будівництві "БудЦентр", науково-технічна рада вирішила:

1. Схвалити та рекомендувати до прийняття проект ДСТУ-Н "Настанова експертам з підготовки висновку та проекту Технічного свідоцтва придатності нових будівельних виробів для застосування".

2. Департаменту технічного регулювання та науково-техні...

 

Доступ до документа «Рішення від 29.12.2011 № 96 Про розгляд проекту національного стандарту "Настанова експертам з підготовки висновку та проекту Технічного свідоцтва придатності нових будівельних виробів для застосування"» обмежений. Весь текст доступний користувачам Норматив PRO.

 

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали