НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ ЗВ'ЯЗКУ ТА ІНФОРМАТИЗАЦІЇ

РІШЕННЯ

від 12 липня 2012 року N 345

Про розгляд проекту наказу Адміністрації Держспецзв'язку "Про затвердження Технічних вимог до телекомунікаційних мереж України щодо забезпечення надання телекомунікаційних послуг перенесення абонентського номера та користування персональним номером"

Розглянувши проект наказу Адміністрації Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України "Про затвердження Технічних вимог до телекомунікаційних мереж України щодо забезпечення надання телекомунікаційних послуг перенесення абонентського номера та користування персональним номером", що надійшов до НКРЗІ листом від 21.06.2012 N 16/01/02-2080, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації, вирішила:

1. Погодити зазначений проект наказу Адміністрації Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України з зауваженнями.

2. Департаменту зв'язку у встановленому порядку направити інформацію до Адміністрації Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України.

3. Департаменту забезпечення діяльності оприлюднити рішення на офіційному веб-сайті НКРЗІ.

 

Голова НКРЗІ

П. Яцук

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали