Додаткова копія: Про розгляд проекту наказу Міністерства інфраструктури України "Про внесення змін у додатки 2 та 3 до Порядку використання відбитка про оплату письмової кореспонденції"

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ ЗВ'ЯЗКУ ТА ІНФОРМАТИЗАЦІЇ

РІШЕННЯ

від 26 березня 2019 року N 144

Про розгляд проекту наказу Міністерства інфраструктури України "Про внесення змін у додатки 2 та 3 до Порядку використання відбитка про оплату письмової кореспонденції"

Розглянувши проект наказу Міністерства інфраструктури України "Про внесення змін у додатки 2 та 3 до Порядку використання відбитка про оплату письмової кореспонденції", надісланий листом Міністерства інфраструктури України від 12.03.2019 N 763/32/14-19, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації, вирішила:

1. Погодити проект наказу Міністерства інфраструктури України "Про внесення змін у додатки 2 та 3 до Порядку використання відбитка про оплату письмової кореспонденції" без зауважень.

2. Департаменту зв'язку в установленому порядку забезпечити направлення відповіді до Міністерства інфраструктури України.

3. Департаменту забезпечення діяльності оприлюднити це рішення шляхом його розміщення на офіційній сторінці НКРЗІ в мережі Інтернет.

 

Голова НКРЗІ

О. Животовський
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали