МІНІСТЕРСТВО РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ ТА БУДІВНИЦТВА УКРАЇНИНАУКОВО-ТЕХНІЧНА РАДА

РІШЕННЯ

від 11 липня 2011 року N 72

(у робочому порядку)

Про розгляд проекту Настанови щодо застосування будівельних норм з визначення складу та змісту історико-архітектурних опорних планів населених пунктів України

Розглянувши проект Настанови щодо застосування будівельних норм з визначення складу та змісту історико-архітектурних опорних планів населених пунктів України, науково-технічна рада вирішила:

1. Схвалити Настанову щодо застосування будівельних норм з визначення складу та змісту історико-архітектурних опорних планів населених пунктів України (далі - Настанова) з врахуванням висловлених зауважень.

2. Рекомендувати керуватись Настановою до набуття чинності ДБН "Склад та зміст історико-а...

 

Доступ до документа «Рішення Міністерства регіонального розвитку та будівництва України від 11.07.2011 № 72 Про розгляд проекту Настанови щодо застосування будівельних норм з визначення складу та змісту історико-архітектурних опорних планів населених пунктів України» обмежений. Весь текст доступний користувачам Норматив PRO.

 

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали