Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про розгляд проекту постанови Кабінету Міністрів України "Деякі питання функціонування Національної телекомунікаційної мережі"

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ ЗВ'ЯЗКУ ТА ІНФОРМАТИЗАЦІЇ

РІШЕННЯ

від 22 жовтня 2019 року N 489

Про розгляд проекту постанови Кабінету Міністрів України "Деякі питання функціонування Національної телекомунікаційної мережі"

Розглянувши проект постанови Кабінету Міністрів України "Деякі питання функціонування Національної телекомунікаційної мережі", надісланий листом Адміністрації Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України від 24.09.2019 N 07/01/03-1383, та відповідно до параграфа 37 Регламенту Кабінету Міністрів України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18.07.2007 N 950, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації, вирішила:

1. Погодити проект постанови Кабінету Міністрів України "Деякі питання функціонування Національної телекомунікаційної мережі" із зауваженнями.

2. Департаменту зв'язку в установленому порядку забезпечити направлення відповіді Адміністрації Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України.

3. Департаменту забезпечення діяльності оприлюднити це рішення шляхом його розміщення на офіційній сторінці НКРЗІ в мережі Інтернет.

 

Голова НКРЗІ

О. Животовський
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали