НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ ЗВ'ЯЗКУ ТА ІНФОРМАТИЗАЦІЇ

РІШЕННЯ

від 21 червня 2012 року N 305

Про розгляд проекту постанови Кабінету Міністрів України "Про затвердження Порядку обліку зберігання, оцінки та розпоряджання конфіскованим, вилученим, безхазяйним та іншим майном, що на законних підставах переходить у власність держави або територіальної громади"

За результатами розгляду проекту постанови Кабінету Міністрів України "Про затвердження Порядку обліку зберігання, оцінки та розпоряджання конфіскованим, вилученим, безхазяйним та іншим майном, що на законних підставах переходить у власність держави або територіальної громади", надісланого на погодження листом Міністерства фінансів України від 30.05.2012 N 31-08310-06-5/13777, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації, вирішила:

1. Погодити проект постанови Кабінету Міністрів України "Про затвердження Порядку обліку зберігання, оцінки та розпоряджання конфіскованим, вилученим, безхазяйним та іншим майном, що на законних підставах переходить у власність держави або територіальної громади" з зауваженнями.

2. Департаменту регулювання та ліцензування у встановленому порядку направити до Міністерства фінансів України лист із позицією НКРЗІ.

 

Голова НКРЗІ

П. Яцук

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали