НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ ЗВ'ЯЗКУ ТА ІНФОРМАТИЗАЦІЇ

РІШЕННЯ

від 21 червня 2012 року N 306

Про розгляд проекту постанови Кабінету Міністрів України "Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України"

За результатами розгляду проекту постанови Кабінету Міністрів України "Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України", надісланого на погодження листом Адміністрації Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України від 14.06.2012 N 16/03/03-2010, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації, вирішила:

1. Погодити проект постанови Кабінету Міністрів України "Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України" з зауваженнями.

2. Департаменту регулювання та ліцензування в установленому порядку направити до Адміністрації Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України лист із позицією НКРЗІ.

 

Голова НКРЗІ

П. Яцук

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали