НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ ЗВ'ЯЗКУ ТА ІНФОРМАТИЗАЦІЇ

РІШЕННЯ

від 5 липня 2012 року N 330

Про розгляд проекту постанови Кабінету Міністрів України "Про внесення змін до Переліку певних дій щодо провадження господарської діяльності або видів господарської діяльності, які не можуть провадитися на підставі декларації відповідності матеріально-технічної бази суб'єкта господарювання вимогам законодавства"

Розглянувши лист Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 25.06.2012 N 3621-04/23851-07 щодо погодження проекту постанови Кабінету Міністрів України "Про внесення змін до Переліку певних дій щодо провадження господарської діяльності або видів господарської діяльності, які не можуть провадитися на підставі декларації відповідності матеріально-технічної бази суб'єкта господарювання вимогам законодавства" та відповідно до параграфа 37 Регламенту Кабінету Міністрів України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18.07.2007 N 950, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації, вирішила:

1. Не погоджувати проект постанови Кабінету Міністрів України "Про внесення змін до Переліку певних дій щодо провадження господарської діяльності або видів господарської діяльності, які не можуть провадитися на підставі декларації відповідності матеріально-технічної бази суб'єкта господарювання вимога законодавства" та надати зауваження.

2. Департаменту правового забезпечення в установленому порядку підготувати та направити відповідь до Мінекономрозвитку із позицією НКРЗІ щодо вищезазначеного проекту постанови Кабінету Міністрів України.

 

Голова НКРЗІ

П. Яцук

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали