НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ ЗВ'ЯЗКУ ТА ІНФОРМАТИЗАЦІЇ

РІШЕННЯ

від 19 липня 2012 року N 356

Про розгляд проекту постанови Кабінету Міністрів України "Про затвердження переліку об'єктів державної власності, рішення про приватизацію яких приймаються в порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України"

Розглянувши лист Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 05.07.2012 N 5205 щодо погодження проекту постанови Кабінету Міністрів України "Про затвердження переліку об'єктів державної власності, рішення про приватизацію яких приймаються в порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України" та відповідно до параграфа 37 Регламенту Кабінету Міністрів України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18.07.2007 N 950, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації, вирішила:

1. Погодити проект постанови Кабінету Міністрів України "Про затвердження переліку об'єктів державної власності, рішення про приватизацію яких приймаються в порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України".

2. Департаменту правового забезпечення в установленому порядку підготувати та направити відповідний лист до Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.

 

Голова НКРЗІ

П. Яцук

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали