НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ ЗВ'ЯЗКУ ТА ІНФОРМАТИЗАЦІЇ

РІШЕННЯ

від 24 жовтня 2017 року N 545

Про розгляд проекту постанови Кабінету Міністрів України "Про затвердження Правил надання доступу до інфраструктури об'єкта будівництва"

Розглянувши проект постанови Кабінету Міністрів України "Про затвердження Правил надання доступу до інфраструктури об'єкта будівництва", надісланий листом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 25.09.2017 N 7/9-10112, та відповідно до параграфа 37 Регламенту Кабінету Міністрів України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18.07.2007 N 950, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації, вирішила:

1. Погодити проект постанови Кабінету Міністрів України "Про затвердження Правил надання доступу до інфраструктури об'єкта будівництва" із зауваженнями.

2. Департаменту зв'язку в установленому порядку забезпечити направлення відповіді Міністерству регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

3. Департаменту забезпечення діяльності оприлюднити це рішення шляхом його розміщення на офіційній сторінці НКРЗІ в мережі Інтернет.

 

Голова НКРЗІ

О. Животовський
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали