Додаткова копія: Про розгляд проекту постанови Кабінету Міністрів України "Про затвердження Порядку доступу до мережі Інтернет"

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ ЗВ'ЯЗКУ ТА ІНФОРМАТИЗАЦІЇ

РІШЕННЯ

від 27 листопада 2018 року N 610

Про розгляд проекту постанови Кабінету Міністрів України "Про затвердження Порядку доступу до мережі Інтернет"

Розглянувши проект постанови Кабінету Міністрів України "Про затвердження Порядку доступу до мережі Інтернет", надісланий листом Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України від 16.11.2018 N 05/02-3630, та відповідно до параграфа 37 Регламенту Кабінету Міністрів України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18.07.2007 N 950, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації, вирішила:

1. Погодити проект постанови Кабінету Міністрів України "Про затвердження Порядку доступу до мережі Інтернет" без зауважень.

2. Департаменту зв'язку в установленому порядку забезпечити направлення відповіді Державній службі спеціального зв'язку та захисту інформації України.

3. Департаменту забезпечення діяльності оприлюднити це рішення шляхом його розміщення на офіційній сторінці НКРЗІ в мережі Інтернет.

 

Голова НКРЗІ

О. Животовський
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали