Додаткова копія: Про розгляд проекту постанови Кабінету Міністрів України "Про внесення зміни до Плану використання радіочастотного ресурсу України"

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ ЗВ'ЯЗКУ ТА ІНФОРМАТИЗАЦІЇ

РІШЕННЯ

від 12 квітня 2019 року N 180

Про розгляд проекту постанови Кабінету Міністрів України "Про внесення зміни до Плану використання радіочастотного ресурсу України"

Розглянувши проект постанови Кабінету Міністрів України "Про внесення зміни до Плану використання радіочастотного ресурсу України", надісланий листом Адміністрації Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України від 11.04.2019 N 16/02/02-733, та відповідно до параграфа 37 Регламенту Кабінету Міністрів України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18.07.2007 N 950, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації, вирішила:

1. Погодити проект постанови Кабінету Міністрів України "Про внесення зміни до Плану використання радіочастотного ресурсу України" без зауважень.

2. Департаменту ліцензування в установленому порядку забезпечити направлення відповіді до Адміністрації Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України.

3. Департаменту забезпечення діяльності оприлюднити це рішення шляхом його розміщення на офіційній сторінці НКРЗІ в мережі Інтернет.

 

Голова НКРЗІ

О. Животовський
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали