НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ ЗВ'ЯЗКУ ТА ІНФОРМАТИЗАЦІЇ

РІШЕННЯ

від 24 травня 2012 року N 252

Про розгляд проекту постанови Кабінету Міністрів України "Про затвердження Порядку інформаційного обміну між центральним органом виконавчої влади у сфері митної справи та іншими державними органами за допомогою електронних засобів передачі інформації"

Розглянувши проект постанови Кабінету Міністрів України "Про затвердження Порядку інформаційного обміну між центральним органом виконавчої влади у сфері митної справи та іншими державними органами за допомогою електронних засобів передачі інформації", наданий на погодження листом Міністерства фінансів України від 04.05.2012 N 31-08170-11-5/11432, та відповідно до параграфа 37 Регламенту Кабінету Міністрів України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18.07.2007 N 950, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації, вирішила:

1. Не погоджувати проект постанови Кабінету Міністрів України "Про затвердження Порядку інформаційного обміну між центральним органом виконавчої влади у сфері митної справи та іншими державними органами за допомогою електронних засобів передачі інформації".

2. Направити до Міністерства фінансів України лист із позицією НКРЗІ щодо вищезазначеного проекту постанови Кабінету Міністрів України.

 

Голова

П. Яцук

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали