Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про розгляд проекту постанови Кабінету Міністрів України "Про внесення зміни до Національної таблиці розподілу смуг радіочастот України"

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ ЗВ'ЯЗКУ ТА ІНФОРМАТИЗАЦІЇ

РІШЕННЯ

від 23 липня 2019 року N 351

Про розгляд проекту постанови Кабінету Міністрів України "Про внесення зміни до Національної таблиці розподілу смуг радіочастот України"

Розглянувши проект постанови Кабінету Міністрів України "Про внесення зміни до Національної таблиці розподілу смуг радіочастот України", надісланий листом Адміністрації Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України від 15.07.2019 N 16/02/02-1362, та відповідно до параграфа 37 Регламенту Кабінету Міністрів України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18.07.2007 N 950, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації, вирішила:

1. Погодити проект постанови Кабінету Міністрів України "Про внесення зміни до Національної таблиці розподілу смуг радіочастот України" без зауважень.

2. Департаменту ліцензування в установленому порядку забезпечити направлення відповіді Адміністрації Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України.

3. Департаменту забезпечення діяльності оприлюднити це рішення шляхом його розміщення на офіційній сторінці НКРЗІ в мережі Інтернет.

 

В. о. Голови НКРЗІ

О. Скляров
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали