МІНІСТЕРСТВО РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ ТА БУДІВНИЦТВА УКРАЇНИНАУКОВО-ТЕХНІЧНА РАДА

РІШЕННЯ

від 16 червня 2011 року N 54

Про розгляд проекту "Проектування та будівництво терміналу бізнес-авіації на території КП "Міжнародний аеропорт "Донецьк" та проекту розпорядження Кабінету Міністрів України про його затвердження

Розглянувши проект "Проектування та будівництво терміналу бізнес-авіації на території КП "Міжнародний аеропорт "Донецьк", науково-технічна рада вирішила:

Рекомендувати до погодження Міністерством проект розпорядження Кабінету Міністрів України стосовно затвердження зазначеного проекту будови після усунення зауважень, висловлених на засіданні президії НТР.

 

Заступник головинауково-технічної ради

І. А. Соколов

 

...

 

Доступ до документа «Рішення Міністерства регіонального розвитку та будівництва України від 16.06.2011 № 54 Про розгляд проекту "Проектування та будівництво терміналу бізнес-авіації на території КП "Міжнародний аеропорт "Донецьк" та проекту розпорядження Кабінету Міністрів України про його затвердження» обмежений. Весь текст доступний користувачам Норматив PRO.

 

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали