МІНІСТЕРСТВО РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ ТА БУДІВНИЦТВА УКРАЇНИНАУКОВО-ТЕХНІЧНА РАДА

РІШЕННЯ

від 19 травня 2011 року N 43

Про розгляд проекту "Реконструкція існуючих та будівництво нових об'єктів НСК "Олімпійський" (коригування)" та проекту розпорядження Кабінету Міністрів України про його затвердження

Розглянувши проект "Реконструкція існуючих та будівництво нових об'єктів НСК "Олімпійський" (коригування)", науково-технічна рада вирішила:

Рекомендувати до погодження Міністерством проект розпорядження Кабінету Міністрів України після усунення зауважень, висловлених на засіданні президії НТР.

 

Заступник головинауково-технічної ради

А. В. Беркута

 

...

 

Доступ до документа «Рішення Міністерства регіонального розвитку та будівництва України від 19.05.2011 № 43 Про розгляд проекту "Реконструкція існуючих та будівництво нових об'єктів НСК "Олімпійський" (коригування)" та проекту розпорядження Кабінету Міністрів України про його затвердження» обмежений. Весь текст доступний користувачам Норматив PRO.

 

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали