НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ ЗВ'ЯЗКУ ТА ІНФОРМАТИЗАЦІЇ

РІШЕННЯ

від 21 червня 2012 року N 309

Про розгляд проекту розпорядження Кабінету Міністрів України "Про подання на ратифікацію Верховною Радою України Угоди про вільну торгівлю між Урядом України та Урядом Чорногорії"

Розглянувши лист Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 14.06.2012 N 4413-06/22442-07 щодо погодження проекту розпорядження Кабінету Міністрів України "Про подання на ратифікацію Верховною Радою України Угоди про вільну торгівлю між Урядом України та Урядом Чорногорії" та відповідно до параграфа 37 Регламенту Кабінету Міністрів України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18.07.2007 N 950, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації, вирішила:

1. Погодити проект розпорядження Кабінету Міністрів України "Про подання на ратифікацію Верховною Радою України Угоди про вільну торгівлю між Урядом України та Урядом Чорногорії" без зауважень.

2. Направити до Міністерства економічного розвитку і торгівлі України лист із позицією НКРЗІ щодо вищезазначеного проекту розпорядження Кабінету Міністрів України.

 

Голова НКРЗІ

П. Яцук

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали