Додаткова копія: Про розгляд проекту розпорядження Кабінету Міністрів України "Про затвердження плану заходів на 2019 рік з реалізації Стратегії кібербезпеки України"

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ ЗВ'ЯЗКУ ТА ІНФОРМАТИЗАЦІЇ

РІШЕННЯ

від 27 листопада 2018 року N 616

Про розгляд проекту розпорядження Кабінету Міністрів України "Про затвердження плану заходів на 2019 рік з реалізації Стратегії кібербезпеки України"

Розглянувши проект розпорядження Кабінету Міністрів України "Про затвердження плану заходів на 2019 рік з реалізації Стратегії кібербезпеки України", надісланий листом Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України 19.11.2018 N 05/02-3639, та відповідно до параграфа 37 Регламенту Кабінету Міністрів України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18.07.2007 N 950, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації, вирішила:

1. Погодити проект розпорядження Кабінету Міністрів України "Про затвердження плану заходів на 2019 рік з реалізації Стратегії кібербезпеки України" без зауважень.

2. Департаменту зв'язку в установленому порядку забезпечити направлення відповіді Державній службі спеціального зв'язку та захисту інформації України.

3. Департаменту забезпечення діяльності оприлюднити це рішення шляхом його розміщення на офіційній сторінці НКРЗІ в мережі Інтернет.

 

Голова НКРЗІ

О. Животовський
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали