НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ РЕГУЛЮВАННЯ ЗВ'ЯЗКУ УКРАЇНИ

РІШЕННЯ

від 10 листопада 2011 року N 639

Про розгляд проекту Угоди про інформаційне співробітництво між Державною митною службою України та Національною комісією з питань регулювання зв'язку України

Розглянувши проект Угоди про інформаційне співробітництво між Державною митною службою України та Національною комісією з питань регулювання зв'язку України, надісланий на погодження листом Державної митної служби України від 28.10.2011 N 11.1/5-18/14862, Національна комісія з питань регулювання зв'язку України вирішила:

1. Погодити проект листа до Державної митної служби України із позицією НКРЗ щодо проекту Угоди про інформаційне співробітництво між Державною митною службою України та Національною комісією з питань регулювання зв'язку України.

2. Департаменту ліцензування та радіочастот у встановленому порядку направити зазначений лист до Державної митної служби України.

3. Департаменту забезпечення діяльності оприлюднити рішення на офіційному веб-сайті НКРЗ.

 

Голова

П. Яцук

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали