Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про розгляд проекту Угоди щодо взаємообміну інформаційними ресурсами між Державною службою статистики України та НКРЗІ

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ ЗВ'ЯЗКУ ТА ІНФОРМАТИЗАЦІЇ

РІШЕННЯ

від 21 травня 2019 року N 242

Про розгляд проекту Угоди щодо взаємообміну інформаційними ресурсами між Державною службою статистики України та НКРЗІ

Розглянувши проект Угоди щодо взаємообміну інформаційними ресурсами між Державною службою статистики України та Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації, надісланий листом Державної служби статистики України від 26.04.2019 N 13.4-16/88-19, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації, вирішила:

1. Схвалити проект Угоди щодо взаємообміну інформаційними ресурсами між Державною службою статистики України та Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації.

2. Уповноважити Голову НКРЗІ на підписання Угоди щодо взаємообміну інформаційними ресурсами між Державною службою статистики України та Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації.

3. Департаменту економічного аналізу в установленому порядку забезпечити направлення до Державної служби статистики України підписаних примірників Угоди щодо взаємообміну інформаційними ресурсами між Державною службою статистики України та Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації.

4. Департаменту забезпечення діяльності оприлюднити це рішення шляхом його розміщення на офіційній сторінці НКРЗІ в мережі Інтернет.

 

Голова НКРЗІ

О. Животовський
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали