НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ ЗВ'ЯЗКУ ТА ІНФОРМАТИЗАЦІЇ

РІШЕННЯ

від 7 червня 2012 року N 280

Про розгляд проекту Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України"

На виконання доручення Президента України від 15 серпня 2011 року N 1-1/1792 стосовно підготовки законопроекту про внесення змін до Закону України "Про радіочастотний ресурс України" щодо покладення на Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації, повноважень державного підприємства "Український державний центр радіочастот" із надання адміністративних послуг, а також у зв'язку з прийняттям Верховною Радою України 17 травня 2012 року Закону України "Про адміністративні послуги", Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації, вирішила:

1. Взяти за основу проект Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України", що додається.

2. Департаменту забезпечення діяльності розмістити законопроект на офіційній сторінці НКРЗІ в мережі Інтернет для його публічного обговорення.

3. Департаменту правового забезпечення підготувати необхідні документи для подання проекту Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України" на погодження до заінтересованих державних органів, а також відповідного інформування Кабінету Міністрів України.

 

Голова

П. Яцук

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали