НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ ЗВ'ЯЗКУ ТА ІНФОРМАТИЗАЦІЇ

РІШЕННЯ

від 5 липня 2012 року N 328

Про розгляд проекту Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв'язку з прийняттям Закону України "Про інформацію" (у новій редакції) та Закону України "Про доступ до публічної інформації"

Відповідно до статті 93 Закону України "Про Регламент Верховної Ради України" та листа Комітету Верховної Ради України з питань транспорту і зв'язку від 11.06.2012 N 04-36/6-200 Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації, вирішила:

1. Вважати за можливе підтримати проект Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв'язку з прийняттям Закону України "Про інформацію" (у новій редакції) та Закону України "Про доступ до публічної інформації" (реєстр. N 10455 від 11.05.2012) у разі врахування зауважень та пропозицій НКРЗІ.

2. Департаменту правового забезпечення підготувати та направити в установленому порядку відповідь Комітету Верховної Ради України з питань транспорту і зв'язку.

 

Голова НКРЗІ

П. Яцук

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали