НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 23 листопада 2011 року N 2712

Про розгляд проекту Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо приведення їх у відповідність із законами України "Про інформацію" та "Про доступ до публічної інформації"

Розглянувши проект Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо приведення їх у відповідність із законами України "Про інформацію" та "Про доступ до публічної інформації", керуючись пунктом 2 статті 24 Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення", Національна рада вирішила:

1. Погодити проект Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо приведення їх у відповідність із законами України "Про інформацію" та "Про доступ до публічної інформації" із зауваженнями (додаються).

2. Виконання рішення покласти на управління правового забезпечення.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на голову Національної ради В. Манжосова.

 

Перший заступник голови
Національної ради

О. Головатенко

Заступник голови
Національної ради

Л. Мудрак

 

Додаток
до рішення Національної ради
23.11.2011 N 2712

Зауваження
до проекту Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо приведення їх у відповідність із законами України "Про інформацію" та "Про доступ до публічної інформації"

Статтю 44 проекту Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо приведення їх у відповідність із законами України "Про інформацію" та "Про доступ до публічної інформації" викласти в такій редакції:

44. У Законі України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення" (Відомості Верховної Ради України, 2005, N 16, ст. 265; 2006, N 18, ст. 155):

Частину першу статті 16 викласти в такій редакції:

"Стаття 16. Звітність Національної ради

1. Діяльність Національної ради є відкритою, а її рішення - доступними для суб'єктів інформаційних відносин. Інформація, отримана в процесі діяльності Національної ради для опрацювання від суб'єктів господарювання у сфері телерадіомовлення (юридичних осіб України та громадян України, не обмежених у цивільній дієздатності), що пов'язана зі здійсненням наглядових та регуляторних повноважень Національної ради, процесом прийняття рішень і передує публічному обговоренню та/або прийняттю рішень, може бути віднесена до службової інформації відповідно до закону і використана лише для здійснення контролю та не підлягає розголошенню до прийняття рішення Національної ради, крім випадків передбачених законом".

 

Начальник управління організаційного
забезпечення Національної ради

Т. Собчук

Начальник управління
правового забезпечення

М. Пушкаренко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали