НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ ЗВ'ЯЗКУ ТА ІНФОРМАТИЗАЦІЇ

РІШЕННЯ

від 21 червня 2012 року N 307

Про розгляд проекту Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про поштовий зв'язок" щодо покращення технічного стану абонентських поштових шаф (абонентських поштових скриньок) в Україні" (реєстр. N 10586 від 7 червня 2012 р.)

Розглянувши проект Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про поштовий зв'язок" щодо покращення технічного стану абонентських поштових шаф (абонентських поштових скриньок) в Україні" (реєстр. N 10586 від 7 червня 2012 р.), Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації, вирішила:

1. Погодити проект Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про поштовий зв'язок" щодо покращення технічного стану абонентських поштових шаф (абонентських поштових скриньок) в Україні" із зауваженнями.

2. Департаменту зв'язку у встановленому порядку направити інформацію до Комітету Верховної Ради України з питань транспорту і зв'язку.

3. Департаменту забезпечення діяльності оприлюднити рішення на офіційному веб-сайті НКРЗІ.

 

Голова НКРЗІ

П. Яцук

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали