НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ ЗВ'ЯЗКУ ТА ІНФОРМАТИЗАЦІЇ

РІШЕННЯ

від 7 березня 2017 року N 118

Про розгляд проекту Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про радіочастотний ресурс України"

Розглянувши проект Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про радіочастотний ресурс України", надісланий листом Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України від 06.02.2017 N 16/02/01-197, та відповідно до параграфа 37 Регламенту Кабінету Міністрів України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18.07.2007 N 950, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації, вирішила:

1. Не погодити проект Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про радіочастотний ресурс України" у зв'язку із зауваженнями до нього.

2. Департаменту правового забезпечення в установленому порядку забезпечити направлення відповіді Державній службі спеціального зв'язку та захисту інформації України.

3. Департаменту забезпечення діяльності оприлюднити це рішення шляхом його розміщення на офіційній сторінці НКРЗІ в мережі Інтернет.

 

Голова НКРЗІ

О. Животовський
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали