Додаткова копія: Про розгляд проекту Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про Національну програму інформатизації"

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ ЗВ'ЯЗКУ ТА ІНФОРМАТИЗАЦІЇ

РІШЕННЯ

від 23 жовтня 2018 року N 553

Про розгляд проекту Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про Національну програму інформатизації"

Відповідно до статті 93 Регламенту Верховної Ради України, затвердженого Законом України від 10.02.2010 N 1861-VI, розглянувши проект Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про Національну програму інформатизації", реєстраційний номер 9166 від 04.10.2018, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації, вирішила:

1. Затвердити висновок стосовно висловлення позиції щодо доцільності прийняття проекту Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про Національну програму інформатизації", реєстраційний номер 9166 від 04.10.2018, із пропозицією до нього, що додається.

2. Департаменту правового забезпечення в установленому порядку забезпечити направлення відповіді Комітету Верховної Ради України з питань інформатизації та зв'язку.

3. Департаменту забезпечення діяльності оприлюднити це рішення шляхом його розміщення на офіційній сторінці НКРЗІ в мережі Інтернет.

 

Голова НКРЗІ

О. Животовський

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації
23 жовтня 2018 року N 553

ВИСНОВОК
НАЦІОНАЛЬНОЇ КОМІСІЇ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ ЗВ'ЯЗКУ ТА ІНФОРМАТИЗАЦІЇ, до проекту Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про Національну програму інформатизації", реєстраційний номер 9166 від 04.10.2018

Проект Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про Національну програму інформатизації", реєстраційний номер 9166 від 04.10.2018 (далі - законопроект), спрямований на модернізацію та підвищення ефективності організаційно-правових механізмів формування та виконання Національної програми інформатизації.

За результатами опрацювання законопроекту Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації, вирішила висловити позицію про доцільність його прийняття із такою пропозицією для її врахування під час підготовки законопроекту до другого читання.

Запропонованою законопроектом редакцією Закону України "Про Національну програму інформатизації" по тексту використовується термін "органи державної влади", який в свою чергу не враховує створені відповідно до окремих законів державні колегіальні органи, які в тому числі є суб'єктами здійснення відповідних функцій у сфері інформатизації.

У зв'язку з цим по тексту законопроекту необхідним є слова "органи державної влади" доповнити словами "державні колегіальні органи" у відповідних відмінках.

 

Голова Національної комісії,
що здійснює державне регулювання
у сфері зв'язку та інформатизації

О. Животовський
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали