НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ РЕГУЛЮВАННЯ ЗВ'ЯЗКУ УКРАЇНИ

РІШЕННЯ

від 13 жовтня 2011 року N 561

Про розгляд проекту Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про телекомунікації" (щодо унеможливлення діяльності на території України віртуальних фінансових пірамід)

Відповідно до Закону України "Про Регламент Верховної Ради України", на виконання доручення Кабінету Міністрів України від 10.10.2011 N 47562/1/1-11, розглянувши проект Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про телекомунікації" (щодо унеможливлення діяльності на території України віртуальних фінансових пірамід), реєстр. N 9232 від 29.09.2011, поданий народними депутатами України Фельдманом О. Б. та Гейманом О. А., Національна комісія з питань регулювання зв'язку України вирішила:

Схвалити та направити до Комітету з питань транспорту і зв'язку Верховної Ради України та Адміністрації Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України зауваження до зазначеного проекту Закону.

 

Голова

П. Яцук

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали