МІНІСТЕРСТВО РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ, БУДІВНИЦТВА ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ
НАУКОВО-ТЕХНІЧНА РАДА

РІШЕННЯ

від 22 грудня 2011 року N 75

Про розгляд проекту Зміни N 2 до ДБН В.2.1-10-2009 "Основи і фундаменти. Основні положення проектування"

Розглянувши проект Зміни N 2 до ДБН В.2.1-10-2009 "Основи і фундаменти. Основні положення проектування", розроблений ДП "Державний науково-дослідний інститут будівельних конструкцій", науково-технічна рада вирішила:

1. Схвалити та рекомендувати до затвердження проект Зміни N 2 до ДБН В.2.1-10-2009 "Основи і фундаменти. Основні положення проектування".

2. Департаменту нормативно-методичного забезпечення, промислового і цивільного будівництва, будіндустрії та виробництва будівельних матеріалів (Глухов В. О.) підготувати проект наказу про затвердження зазначеної Зміни N 2 до ДБН В.2.1-10-2009.

3. Департаменту нормативно-методичного забезпечення, промислового і цивільного будівництва, будіндустрії та виробництва будівельних матеріалів (Глухов В. О.) разом з Департаментом технічного регулювання та науково-технічного розвитку (Барзилович Д. В.) сформувати справу в установленому порядку.

 

Заступник голови
науково-технічної ради

А. В. Беркута

Відповідальний секретар
науково-технічної ради

Л. М. Котова

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали