МІНІСТЕРСТВО РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ, БУДІВНИЦТВА ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИНАУКОВО-ТЕХНІЧНА РАДА

РІШЕННЯ

від 24 травня 2012 року N 77

Про розгляд Програми експериментального будівництва "Реконструкція внутрішньобудинкових систем газопостачання з виносом газових стояків на сходові клітини" та Індивідуальних технічних вимог на його проектування

Розглянувши Програму експериментального будівництва "Реконструкція внутрішньобудинкових систем газопостачання з виносом газових стояків на сходові клітини" та Індивідуальних технічних вимог на його проектування, науково-технічна рада вирішила:

1. Вважати за доцільне відкоригувати Індивідуальні технічні вимоги на проектування експериментального будівництва у відповідності до наступних пунктів:

а) експериментальне будівництво "Реконструкція внутрішньобудинкових систем газопостачання з виносом газових ст...

 

Доступ до документа «Рішення від 24.05.2012 № 77 Про розгляд Програми експериментального будівництва "Реконструкція внутрішньобудинкових систем газопостачання з виносом газових стояків на сходові клітини" та Індивідуальних технічних вимог на його проектування» обмежений. Весь текст доступний користувачам Норматив PRO.

 

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали